Soptíkovo letní dobrodružství 2014

05.07.2014 00:00

V sobotu dne 5.7.2014 jsme se vydali na tábor. V Hamrech u nádraží jsme nastoupili do autobusu, který nás odvezl do Svratouchu, kde na nás čekala hájenka a okolo ní postavené stany. Hned odpoledne jsme začali hrát celotáborovou hru, při které se nám ztratil nás dráček Soptík a my jsme ho museli najít. Celý týden jsme se snažili, co nám síly stačily. Bylo nás celkem 39 dětí a tak jsme se byli rozděleni do 3 týmů. Každý tým měl jinou barvu. Přes týden jsme si zahráli spoustu her. Někdy se nám vedoucí schovali v lese a my je museli jít hledat. A to vám byla švanda. Někdy jsme si zase museli, vyrobit vozítko, abychom se dostali pro ukradenou buzolu, která nám sloužila k následnému azimutu, při kterém jsme našli Soptíka. Na konci táboru, jsme obdrželi ceny dle pořadí, v kterém jsme se umístili. Ale největší odměnou pro všechny 3tými bylo objevení Soptíka. A to byl náš týdenní tábor a už teď se těšíme na jeho další pokračování v příštím roce.

 

 

                                                                                                                    Za Sbor dobrovolných hasičů Najdek – Soptíci.